Oblečení – katalogy firem
Random header image... Refresh for more!

Neckermann katalog 2011


Zásilková společnost Neckermann vznikla v padesátých letech v Německu. První katalog nabízel na 130 textilních výrobků a vyšel ve stotisícovém nákladu. V současnosti je tato společnost pátá největší ve svém oboru v Evropě a poskytuje své služby v mnoha zemích, včetně České republiky, kde působí již od roku 1998.

Zásilková společnost Neckermann oslovuje své zákazníky prostřednictvím katalogů se svým zbožím, které vycházejí dvakrát do roka pro sezóny jaro/léto a podzim/zima. Kromě těchto dvou hlavních katalogů, které nabízejí stovky druhů módního zboží na cca 600 stránkách, vychází také množství speciálních katalogů zaměřených na užší skupiny zákazníků (Chick In Form, Man’s World, Young Company, …).  Neckermann katalog 2011 si můžete objednat prostřednictvím našich stránek a vybrat si zboží, které se vám zalíbí z pohodlí svého domova. Nakupovat můžete také na stránkách internetového obchodu na adrese Neckermann.cz.

Na stránkách katalogu Neckermann 2010 pro sezóny jaro a léto naleznete skutečně ohromující výběr nádherné módy, která musí oslovit každou ženu i muže s dobrým vkusem v oblékání. Kromě toho se můžete také těšit na zajímavé slevy. Sportovní zboží od nejvýznamnějších značek jako Adidas, Puma, Nike nebo Reebok. Oblečení pro každý den i do společnosti od neméně slavných výrobců. Také módní doplňky a obuv. Muži i ženy naleznou srovnatelný výběr a opomenuty nebyly ani vaše ratolesti anebo dům, který můžete zkrášlit novým povlečením a bytovým textilem.